گروه صنعتی سازه سازان

info@saze-sazan.com

Message_light@3x
info@saze-sazan.com

ابراهیم رئیسی و اقدامات خدماتی وی در دوره سکان داری ریاست جمهوری

سید ابراهیم رئیسی، هشتادمین رئیس جمهور ایران، با پیروزی در انتخابات 1400 به ریاست قوه مجریه ایران منصوب شد.وی در دوره ریاست جمهوری خود با مشکلات و چالش های عدیده ی اقتصادی، اجتماعی روبرو بود که با نهایت تلاش و پیگیری سعی بر برطرف کردن آن ها داشت . اقدامات ارزشمند آیت الله رئیسی در قوه قضائیه و قوه مجریه همواره در راستای خدمت به مردم بود و با بیش از ۴۰ سال خدمت صادقانه، قبل از پایان بردن دوره 4 ساله ریاست جمهوری خود به مقام شهادت نایل شد .

ابراهیم رییسی

اقدامات و خدمات آیت الله رئیسی در دوره خدمت ریاست جمهوری

سیاست خارجی و روابط بین‌المللی: توسعه روابط ایران با کشورهای دیگر و حضور فعال در فعالیت‌های بین‌المللی و سیاسی، از دستاوردهای او در این زمینه است که حاصل آن افزایش همکاری‌های اقتصادی وسیاسی با کشورهای دیگربود.

  1. سیاست خارجی و روابط بین‌المللی: توسعه روابط ایران با کشورهای دیگر و حضور فعال در فعالیت‌های بین‌المللی و سیاسی، از دستاوردهای او در این زمینه است که حاصل آن افزایش همکاری‌های اقتصادی وسیاسی با کشورهای دیگر و توسعه چرخ اقتصاد گردشگری کشور و ورود بیش از ۶ میلیون نفر توریست خارجی به کشور بود
  2. توسعه اقتصادی: اجرای برنامه‌ها و طرح‌هایی برای توسعه اقتصادی کشور، افزایش سطح رفاه مردم و ایجاد فرصت‌های شغلی از اقدامات اوست. دولت سیزدهم با توجه ویژه‌ای به بخش دارو و تجهیزات پزشکی و سلامتی مردم به آن توسعه داده و تولید داخلی دارو نسبت به سه سال آخر دولت قبلی بیش از ۲۶۳ درصد رشد داشته است.
  3. توسعه فناوری و نوآوری: ارتقاء صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از شرکت‌های نوپا و تشویق به نوآوری در بخش‌های مختلف اقتصادی جزء دستاوردهای 3 ساله دوره رییسی می باشد.
  4. توسعه زیرساخت‌ها: سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های اقتصادی و اجتماعی مانند حمل و نقل، آب، برق، انرژی و زیرساخت‌های دیجیتالی، می‌تواند به عنوان یک دستاورد بزرگ در دوره ریاست جمهوری او مطرح شود.ابراهیم رئیسی در دوره خدمت ریاست جمهوری خود همواره بر فکر گسترش رفاه و آسایش برای مردم کشور خود بود . این سکان دار جمهوری اسلامی با احداث ۲۹ دستگاه پل و پل عابر پیاده که از جمله احداث پل خسرج در شهرستان کرخه، احداث پل کوی لور شهرستان اندیمشک، پل گاومیش آباد در شهرستان دزفول و پل های خرپایی اروندکنار شهرستان آبادان و … اشاره کرد؛ همچنین مقاوم سازی و تعمیر ۷۴ دستگاه پل نیز در دست انجام می باشد.
  5. توسعه اجتماعی: توسعه برنامه‌ها و طرح‌هایی برای افزایش سطح آموزش و پرورش، بهبود وضعیت بهداشت و درمان، ترویج فرهنگ و هنر، و حمایت از گروه‌های آسیب‌پذیر از جمله افزایش بیش از ۳۳ درصد سهم وزارت آموزش و پرورش از بودجه عمومی کشور از دیگر دستاوردهای اوست.

شرکت سازه سازان آراد ، یکی از  بزرگترین شرکت های تولید کننده پل عابر پیاده، مبلمان شهری، بیلبورد های تبلیغاتی و سازه های نوین تبلیغاتی می باشد. این شرکت با بستن قرارداد های B.O.T، تابلوهای تبلیغات محیطی در کلانشهر های کشور را در قالب شرکت تبلیغاتی آراد زرین را با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود واگذار می‌کند و همچنین آراد پیشنهاد ساخت پل عابر پیاده را با هزینه ۱۰۰٪ خودش، به شهرداری‌ها می‌دهد و در قبال آن از پیشانی پل‌ها برای انجام تبلیغات محیطی بهره‌برداری می‌کند. این مدل سرمایه‌گذاری به شهرداری‌ها در توسعه زیرساخت‌های شهری کمک می‌کند و همچنین باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات محیطی برای صاحبان صنایع شده و تابلوهای تبلیغاتی با بهترین دید و مناسب‌ترین قیمت اکران را در اختیار آن ها قرار می دهد. در این راستا که باعث برخورداری شهر و شهروندان از امکانات خدماتی و رفاهی می شود ، دولت آیت الله ابراهیم رئیسی به هدف وضعیت کشور همکاری و همیاری موثر و سازنده ای با گروه صنعتی سازه سازان آراد داشته است.

ابراهیم رئیسی

شهادت مظلومانه آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

در تاریخ 31 اردیبهشت سال 1403 بود که ایران، با خبر سقوطو شهادت مظلومانه ابراهیم رئیسی در شک و ماتم فرو رفت. این در حالی بود که ابراهیم رئیسی در راه خدمت به مردم و در حال برگشت از افتتاح سد در استان آذربایجان شرقی برای بهبود وضع معیشتی بود.

ابراهیم رئیسی و امکانات رفاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *